Pracujemy całą dobę

Zadzwoń – jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

+48 531 154 651

Podejmiemy się każdego wyzwania!

Facebook

Google+

Elektryk Celestynów

Poniżej przedstawiamy zakres usług elektrycznych, których podejmujemy się na terenie Celestynowa.  Zajmujemy się m.in montażem, wymianą i naprawą instalacji elektrycznych, wykonujemy przeglądy i pomiary elektryczne, ale również świadczymy drobne usługi elektryczne. Potrzebujesz dobrego elektryka w gminie Celestynów? Zadzwoń lub napisz do nas.

Nowe instalacje elektryczne i przyłącza

Montujemy nowe instalacje elektryczne w mieszkaniach, domach, jak również firmach, szkołach, obiektach przemysłowych w lokalizacji Celestynów.

Pełna oferta
uslugi elektryczne

Wymiana Instalacji Elektrycznej Celestynów

Wymieniamy instalacje elektryczne, również w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty.

Pełna oferta

Drobne Usługi Elektryczne, serwis 24, pogotowie elektryczne Celestynów

Nasi fachowcy podejmują się również drobnych usług elektrycznych. W przypadku nagłych awarii działamy jako pogotowie elektryczne i pomagamy niezależnie od pory dnia.

Pełna oferta

Pomiary elektryczne, Przeglądy i Konserwacja

Wykonujemy pomiary elektryczne i okresowe przeglądy instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy odbiory instalacji.

Pełna oferta
montaz plyt indukcyjnyjnych

Podłączenie płyt indukcyjnych, ceramicznych, innych sprzętów Celestynów

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie podłączania płyt ceramicznych, płyt indukcyjnych i innych sprzętów AGD. Instalację potwierdzamy wpisem w karcie gwarancyjnej.

Pełna oferta

Elektryk Celestynów – pracujemy 24h/7

Jeśli szukasz profesjonalnego Elektryk Celestynów, jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług elektrycznych, od naprawy i konserwacji do instalacji i modernizacji. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków z Celestynowa, którzy są gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji. Elektryk Celestynów Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Zaufaj naszej firmie i ciesz się bezpiecznym i niezawodnym dostępem do energii elektrycznej. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj swoją wizytę!

Elektryk Celestynów – Dzwoń o każdej porze!

 

+48 530 555 768

})(jQuery)