Pracujemy całą dobę

Zadzwoń – jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

+48 531 154 651

Podejmiemy się każdego wyzwania!

Facebook

Google+

Oferta usług elektrycznych

Poniżej przedstawiamy zakres usług elektrycznych, których podejmujemy się na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.  Zajmujemy się m.in montażem, wymianą i naprawą instalacji elektrycznych, wykonujemy przeglądy i pomiary, ale również świadczymy drobne usługi elektryczne.

Kompleksowe Instalacje Elektryczne/ Wymiana

Wymiana instalacji elektrycznych oraz montaż nowych z całym oporządzeniem oraz wszystkimi elementami, które odpowiedzialne są za poprawne działanie elektryki w państwa domu.

Pełna oferta

Serwis Pogotowie Elektryczne 24h

Jak sama nazwa wskazuje, oferujemy również całodobową pomoc w przypadku usterki instalacji elektrycznej lub innego naglącego problemu związanego z elektryką w państwa domu.

Pełna oferta

Usługa elektryczna Inteligentne Systemy Domowe

Inteligentny System Domowy, znany również jako ISD, to rozszerzona usługa, która obejmuje zainstalowania instalacji elektrycznej, dzięki której możliwe jest zautomatyzowanie przestrzeni mieszkaniowej.

Pełna oferta

Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej

Sprawdzenie instalacji elektrycznej pod względem bezpieczeństwa, przeprowadzenie pomiarów w celu wykrycia ewentualnych problemów lub usterek. Przeprowadzenie okresowego przeglądu razem z zaświadczeniem.

Pełna oferta

Podłączenie płyt indukcyjnych

Przygotowanie do podłączenia płyty (przygotowanie osobnego obwodu elektrycznego z zabezpieczeniem przeciwko zbyt dużym obciążeniom), a następnie podłączenie indukcji 1-fazowej lub 3-fazowej.

Pełna oferta

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na poszczególnych podstronach!

Dzwoń o każdej porze!

 

+48 530 555 768

})(jQuery)