Pracujemy całą dobę

Zadzwoń – jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

+48 531 154 651

Podejmiemy się każdego wyzwania!

Facebook

Google+

 

Inteligentne systemy domowe

Warszawski Elektryk > Oferta dla Państwa > Inteligentne systemy domowe

Usługa elektryczna Inteligentne Systemy Domowe

Usługa elektryczna Inteligentne Systemy Domowe, w skrócie ISD, to świetne narzędzie, które pozwala kontrolować każdą instalację elektryczną w mieszkaniu. Dzięki montażu ISD, możliwe będzie ustawienie odpowiedniej temperatury, włączenie wentylacji lub klimatyzacji, sterowanie oświetleniem, bramami, drzwiami garażowymi oraz innymi gadżetami i urządzeniami. Nasza usługa wykonuje projekt i montuje ISD, który jest kompatybilny z urządzeniami Bluetooth oraz GSM. Oznacza to, że dzięki stabilnemu połączeniu, można sterować każdym elementem instalacji elektrycznej za pomocą telefonu.

 

Jak wygląda proces montażu ISD?

Inteligentny System Domowy wymaga dodatkowego miejsca na przewód magistralny lub przewód sieci komputerowej. Oznacza to, że ISD należy uwzględnić w planie budowy lub odpowiednio go zmodyfikować. Na szczęście montowanie takiego systemu nie wymaga zezwolenia, a więc nie powinno być problemów z dodaniem systemu do już wybudowanych domów. Warto jednak wiedzieć, że inteligentny system wykorzystuje inny napięcie niż to, jakie mamy w sieci energetycznej. Z tego powodu wszystkie przyciski i regulatory będą potrzebowały wyżej wspomnianego przewodu magistralnego lub przewodu sieci komputerowej.

 

Na co zwracamy uwagę przy montowaniu ISD?

Inteligentny Dom to system, który ma na celu podwyższenie bezpieczeństwa. Jednakże, wiele osób traktuje to jako dodatek, a skupiają się na oszczędności energii oraz wygodzie. Warto jednak wiedzieć, że zamontowanie systemu ma na celu poprawienie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, które od tej pory będą sterowane jednym panelem.

 

Co takiego znajduje się w Inteligentnym Systemie Domowym?

W Polsce ISD zyskują na popularności i wciąż pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, które gonią technologiczne rozwiązania zastosowane w Europie Zachodniej. Najczęściej ISD pozwala w polskich domach na kontrolowanie oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji oraz roletami okiennymi. Oprócz tego, nowocześniejsze domy oraz placówki mogą sobie pozwolić na podłączenie pod ISD monitoring domu – zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Nie zapomnijmy również o możliwości zdalnego podlewania ogródka, sterowanie systemami alarmowymi, a nawet wyłączenie wszystkich świateł w domu za pomocą jednego przycisku.
Oczywiście możliwe jest dostosowanie zamówienia do klienta, dzięki czemu wszystko, co tak naprawdę stanie się urządzeniem elektrycznym, może zostać potencjalnie kolejną funkcją Inteligentnego Systemu Domowego.

 

Bezpieczeństwo

Systemy montowane przez naszą firmę zostały zabezpieczone przed hackerami, co dodatkowo zwiększa twoje bezpieczeństwo. Warto również pamiętać o tym, że zastosowano tutaj najnowocześniejsze skrypty szyfrujące, które uniemożliwiają złamanie zabezpieczeń i dostanie się do panelu sterowania.

Zajmiemy się Twoim problemem od A do Z! Zadzwoń!

Szybki kontakt

    Dzwoń o każdej porze!

     

    +48 530 555 768

    })(jQuery)