Pracujemy całą dobę

Zadzwoń – jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

+48 531 154 651

Podejmiemy się każdego wyzwania!

Facebook

Google+

 

Kompleksowe Instalacje Elektryczne

Warszawski Elektryk > Oferta dla Państwa > Kompleksowe Instalacje Elektryczne

Instalacje Elektryczne Warszawa

Zastanawiasz się czy jesteśmy w stanie wymienić instalację elektryczną w domach lub mieszkaniach? Oferowane przez nas usługi to nie tylko wymiana starych urządzeń, ale również montaż nowych, kompleksowych instalacji. Wykorzystywane przez nas wyposażenie pochodzi ze sprawdzonych źródeł, jest najwyższej jakości, a ich wykonanie gwarantuje długie i bezproblemowe działanie. Co dokładnie wlicza się do kompleksowych instalacji elektrycznych?

 

Montaż nowych instalacji elektrycznych

Nowe instalacje elektryczne wykonywane w ramach usług firmy „Warszawski Elektryk” montowane są zarówno w domkach jednorodzinnych, bliźniakach oraz oczywiście w mieszkaniach na terenie Warszawy i okolic Warszawy. Co więcej, nasza oferta obejmuje również lokale usługowe.

 

Montowanie rozdzielni

Jest to jedna z ostatnich rzeczy, jaką przyjdzie zamontować w ramach instalacji elektrycznej. Montowane rozdzielnice mają charakter siłowy lub oświetleniowy, a w ich skład wchodzi rozłącznik izolacyjny, pełniący zadanie rozłącznika głównego, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki różnicowoprądowe, odgromnik, wyłącznik nadmiarowo-prądowy i inne. Odpowiednia rozdzielnica dobierana jest po wstępnym zapoznaniu się z otoczeniem oraz po konsultacji z klientem odnośnie miejsca.

 

Usługa Biały Montaż

Jeżeli zależy ci nie tylko na funkcjonalności, ale również na estetyce oraz bezpieczeństwie, warto wziąć pod uwagę Biały Montaż. W skrócie jest to wykonanie usługi głównie obejmujące wykończeniowe elementy dekoracyjne. W ramach białego montażu, podłączamy żyrandole, kinkiety, gniazda wyłączników oraz wszystkie inne elementy, jakie należy zamontować w ostatniej fazie. Poprawnie wykonany biały montaż przekłada się na estetyczne wykończenie, funkcjonalność oraz odpowiednie zabezpieczenie.

 

Przyłącza elektryczne

Zajmujemy się również podłączeniem zasilania od skrzyni głównej do domu jednorodzinnego. Przyłącza te mogą mieć charakter ziemny lub napowietrzny. Co więcej, oferujemy również instalację przyłącz elektrycznych tymczasowych, które mogą zostać wykorzystane podczas budowy.

 

Dlaczego warto zająć się renowacją instalacji elektrycznych?

Instalacje elektryczne montowane w nowych domach powinny spełniać wymogi techniczne. Jest to ważne z wielu powodów. Jednym z nich jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Ponadto, całe okablowanie powinno zostać przygotowane w sposób zapewniający ciągłą dostawę prądu, bez ryzyka przeciążenia oraz konsekwencji z tego wynikających. Z kolei wymiana używanych instalacji elektrycznych lub ich przegląd jest bardzo ważne nie tylko z powodów bezpieczeństwa (niesprawdzone używane instalacje elektryczne są narażone na wadliwe działanie), ale również z powodów prawnych. Sprawdzenie działania wyłączników, rezystancji izolacji, skuteczności zerowania oraz innych elementów podczas pomiaru pozwala nam na wystawienie pozytywnego dokumentu odbioru technicznego.

Zajmiemy się Twoim problemem od A do Z! Zadzwoń!

Szybki kontakt

    Dzwoń o każdej porze!

     

    +48 530 555 768

    })(jQuery)