Pracujemy całą dobę

Zadzwoń – jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

+48 531 154 651

Podejmiemy się każdego wyzwania!

Facebook

Google+

 

Serwis-Pogotowie Elektryczne 24h

Warszawski Elektryk > Oferta dla Państwa > Serwis-Pogotowie Elektryczne 24h

Czym są usługi elektryczne 24?

Drobne usługi elektryczne to całodobowe wsparcie klienta w przypadku problemów z instalacją elektryczną. Jednakże, w ofercie pogotowia elektrycznego znajdziemy coś więcej, niż naprawa uszkodzonego obiektu elektrycznego. Naszym zadaniem jest również odpowiadanie na zgłoszenia dotyczące problemów z podłączeniem sprzętu AGD, wymianą bezpieczników, montowaniem lub przenoszeniem liczników, montażem osprzętu elektrycznego oraz usuwanie innych usterek. Ponadto, zajmujemy się również innymi drobnymi naprawami.

 

Jak działa pogotowie elektryczne?

Oczywiście najważniejszą rzeczą jest pomoc klientowi. Z tego właśnie względu pogotowie elektryczne 24h jest ofertą, która skupia się na problemach związanych z urządzeniami elektrycznymi, bezpiecznikami oraz oczywiście niepoprawnie skonfigurowanymi instalacjami elektrycznymi. W pierwszej kolejności upewniamy się, że żadna usterka nie zagraża życiu lub zdrowiu. Wtedy, w zależności od stopnia uszkodzenia obiektu, przechodzimy do naprawy. Dzięki temu w sposób bezpieczny pozbędziemy się jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub wykonamy inne usługi elektryczne. Możliwe jest również umówienie się na konkretny termin i całościowy przegląd bezpieczników, gniazd oraz innego osprzętu.

 

Kiedy najlepiej skorzystać z pogotowia elektrycznego 24h?

Jeśli zauważymy nieprawidłowości w działaniu sprzętu w naszym mieszkaniu, domu, ogródku, czy po prostu gdziekolwiek na naszej posiadłości, warto powiadomić nas, abyśmy mogli przyjrzeć się sytuacji i zapobiec ewentualnym szkodom. Oprócz tego, usługi elektryczne naszej firmy mogą zostać również wykorzystane gdy chcemy szybko i bezpieczne zamontować gniazdka, wyłączniki, lampy, kinkiety, oświetlenie LEDowe, czy po prostu zająć się wymianą zabezpieczeń. W przypadku gdy masz problem z prądem w swoim mieszkaniu, nasze usługi oferują również sprawdzenie problemu.

 

Dlaczego dochodzi do uszkodzenia instalacji elektrycznych?

Usługi elektryczne najczęściej wzywane są przez uszkodzenia wynikające z rzeczy, na które człowiek nie ma wpływu. Mowa tutaj o uszkodzeniach, które wynikały z przestarzałej instalacji lub nagłego skoku napięcia, lub po prostu były wywołane przez innych mieszkańców (szczególnie w mieszkaniach). Jednakże, nieodpowiednie zabezpieczenie urządzenia przez fachowca może również doprowadzić do problemu. Należy zatem pamiętać, że każdy, nawet najmniejszy znak, może być zalążkiem poważniejszego problemu i nie należy go lekceważyć.

 

Czemu drobne usługi elektryczne firmy „Warszawski Elektryk”jest warte uwagi?

Przede wszystkim reagujemy na każde zgłoszenie i jak najszybciej, w miarę możliwości, pojawiamy się na miejscu, aby rozwiązać problem. Co więcej, usługa nasza nie skupia się wyłącznie na Warszawie, lecz również na okolicach. Dzięki temu jesteśmy dostępni dla wielu klientów, którzy mogliby mieć problem ze znalezieniem serwisu elektrycznego w okolicy. Warto również zwrócić uwagę na cennik. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższej jakości usługi przy jednoczesnym zadowoleniu klientów!

 

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE Warszawa i okolice

Alarmowa sytuacja? Nie ma światła? Nie wiesz co się dzieje? Zadzwoń!

Szybki kontakt

    Dzwoń o każdej porze!

     

    +48 530 555 768

    })(jQuery)